Vítejte na mém blogu

Ahojky všichni,

Jmenuji se Lea a miluju kočky. Dám sem nějaké fotky a prezentace a podobně =o). Snad si tu každý něco najde.

 

BLOGÍSEK SE STĚHUJE!!! SEM

Bude to pořád váš kočičí blogísek, jen jinde a ještě lepší, jak by bylo v reklamě, poznáte rozdíl=o))).

PRO SB

Prosím, napište mi na nový blogísek, že chcete býti mými SB. Děkuji.

Kopíruj se zdrojíkem(ikonkou)=o)

FOTKA DO SOUTĚŽE TADY

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Upřímně řečeno, už se mi tento blog začíná vymikat z rukou. Takže co nejdřív překopíruju všechno někam jinam a začnu na novým blogu. Je mi to celkem líto, ale je to bohužel zčásti také kvůli vám. Ne kvůli všem, ale kvůli těm co píšou jen krátké zprávičky úplně někam jinam, než mají být-to jest kniha návštěv. V tomto směru musím STRAŠNĚ poděkovat Mekenzie, protože když mi odpovídala na nějaký můj dotaz na jejím blogu, vždy předtím zkopírovala můj původní komentář, takže jsem přesně věděla, na co odpovídá. Moc jí děkuju, škoda, že takových nebylo víc(netýká se SBéček, u těch to většinou vím, ale spíš blogařů u kterých soutěžm).Začnu "zkušební provoz" nového bločku, dejme tomu týden poté, co vám dám adresu a bude tam všechno. Prostě lepší a hezčí(snad)=o)))))))))))). Velkou pusu čumákovku vám posílá

Lea

Jsem zpátky

Takže už jsem zpět a pokusím se sem něco dát. Jinak pro SB a pravidelné návštěvníky:

DŮLEŽITÉ-přečtěte si tady a hlasujte!!! Děkuji moc!

Jedná se o to, že bych mohla blog přestěhovat na blog.cz, jelikož s tímhle už přestávám být spokojená. Tak co-mám, či nemám?

P.S.Jo, a díky vám jsem postoupila do druhého kola SONB na catsworld! Díky moc za hlásky a hlasujte prosím! Budu moc vděčná a jestli budete chtít, můžete mi zanechat v knize návštěv zprávičku a já vám udělám diplomek nebo něco=o). Tak prosím prosím, hlasujte.

Jinak Mekenzie mi udělala krásný záhlaví. Zatím to moc neladí s designem, ale zkusím to vyřešit. Mimo jiné se tu nabízí i tato možnost.

Kde všude soutěžím a byla bych ráda abyste mi dali hlásky

Soutěžím na catsworld o nej blog. Jestli se ti můj blogísek líbí, dej mi hlásek, budu vděčná=o)

Reklama

(je to ta samá soutěž, ale první ikonka je ode mě a druhá od tý, co dělá ten blog=o))

A ještě tady mi dej hlásek, děkuji

A ještě TADY

a ještě.. 

Soutěž o Nej mazlíčka

 

Co stojí za pozornost a mělo by být tady 

 

 

A další pro mé 3.SBéčko Medlin:

Spřátelila jsem se i s kočičím blogískem, ale diplomek bude, až si seženu PhotoFiltre.